Chata v horách

Tak jako začíná každý horor, i tento zezačátku vypadá velice nevině. Pětice mladých lidí se rozhodne, že stráví hezký víkend u jezera v horách na pronajaté chalupě. A tak tedy vyrazí. Jeden hulič, jedna kráska, jeden svalovec, také sportovec a panna. Jakmile ale dorazí na chatu, tak zjišťují, že ve sklepě je obrovská spousta divných věcí a také jeden deník, ze kterého se rozhodnou přečíst pár řádků. Tím ale vyvolají mrtvou rodinu z lesa, která se je rozhodne zabít. A tak se také stane, že všichni postupně začnou umírat ve stanoveném pořadí a jejich krev má být obětí pro budoucí lidstvo, kterému hrozí, že zanikne, jelikož božstvo, když nedostane svou oběť, ovládne svět.

Bohužel se ale stane, že panna a jeden z jejích přátel útok přežijí a dostanou se před jeden hrob do výzkumného centra, kde vypustí všemožné příšery, které se rozhodnou zničit vše, na co přijdou. Doktorům, kteří zde slouží a kteří mají celou misi na starosti, nastanou krušné chvíle. Hlavně, když zjistí, že tam všichni umřou. Což se také stane.

Celý snímek se tváří až tak moc hororově a fantasticky, až má divák chvílemi pocit, že je to vlastně komedie. 

 

Režie: Drew Goddard

 

Hrají:  Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Anna Hutchison, Fran Kranz, Jesse Williams, Richard Jenkins, Bradley Whitford

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Filmy z roku 2012, Thriller a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.