Až tak moc tě nežere

Že jste ještě neviděli snímek Až tak moc tě nežere? Pokud ne, pak je ta správná chvíle, abyste to napravili. Ať už jste muž nebo žena, rozhodně vás během prvních minut upoutá. Ačkoliv by se film mohl zdát na první pohled trošku trapný a neustálé řešení mezilidských vztahů by vám mohlo začít jít na nervy, počkejte si. Trapné to není a právě ony vztahy budou nakonec tím nejlepším. Mimo jiné právě vztahy a vše, co k nim patří jsou nezbytnou součástí životů nás všech.

Jde o skupinu mladých lidí. Prakticky všichni mají perspektivní zaměstnání, někteří si dokonce i myslí, že mají perfektní životy nebo si na to jen hrají. Někteří z nich je vzájemně znají, někteří jsou přátelé na celý život nebo kolegové. Mezi nimi je i jedno manželství a jeden pár.

Všichni žijí v Baltimoru a momentálně procházejí jak vztahovou krizí, tak i tou životní. Na film vás mimo jiné naláká i herecké obsazení, které je tak pikantní, že od filmu budete očekávat jen to nejlepší. A to taky dostanete. Tak neváhejte a zjistěte, proč vás Až tak moc nežere! 

Režie: Ken Kwapis

Hrají: Scarlett Johansson, Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Bradley Cooper, Jennifer Connelly

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Romantické/Drama a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.