Skrytá identita

Skrytá identita si zcela právem vysloužila Oscara. Nejen že film staví na vynikajícím scénáři, špičkovém hereckém obsazení, ale i na dokonale vymyšleném příběhu. Věřte, že jak film jednou spustíte, rozhodně jej nebudete chtít vypnout. Doslova vás pohltí a poprvé od něj neodtrhnete oči, abyste se dozvěděli, jak dopadne. Podruhé i potřetí si jej pustíte opět s velkou chutí i nadšením.

Skrytá identita je vlastně taková příběh dobra a zla. Colin byl ještě malý kluk, když si jej pod svá křídla vzal největší boss Bostonského podsvětí Costello. Když vyrostl, nastoupil k policii a na akademii patřil k jednomu z nejlepších stejně jako jeho kolega Billy. Colin je u policie ale jen s tím úmyslem, aby mohl donášet svému nevlastnímu tatínkovi, co se kde děje a hlavně, kdo po něm jde.

Naopak Billy zde zastupuje dobro. Je to vzorný policista, který se musí infiltrovat do Costellova gangu a proniknout až k těm nejtajnějším informacím. Už od poloviny filmu vám bude zcela jasné, že se obě dvě strany prostě musí setkat -- mimo jiné jsou oba dva zamilovaní do jedné ženy. Ani jeden z nich přitom nemůže říct, kdo je ten druhý.

Režie:

Hrají:

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oscarové filmy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.