Revival

Revival je dlouho očekávaný snímek režisérky Alice Nellis. Ať už je to herecké obsazení, které vás rozhodně naláká k tomu, abyste se na film podívali nebo samotný příběh, jedno je jisté. Revival stačí vidět jednou, dvakrát a máte dost zase na několik měsíců. Vzhledem k tomu, že se jedná o komedii, tak ve filmu nemohou chybět vtípky, které leckoho opravdu rozesmějí, ale některé scény působí jako pěst na oko. To ovšem ani zdaleka neznamená, že je film velkým zklamáním. To ani náhodou. Českou komedii jsme tu dlouho neměli.

Revival pojednává o zaniklé kapele Smoke, která se rozpadla za velmi nejasných okolností. Členové Smoke se po letech potkávají na pohřbu manželky jednoho z bývalých hudebníků kapely.

Kapela se dá dohromady jen díky tomu, že manažer přijde s historkou, že jeden člen umírá a posledním jeho přáním je opět si společně zahrát. Ačkoliv se jedná o komedii, celý film vlastně provází smrt. Ale není to tak, že by při každé druhé scéně někdo umíral. Zda vás Revival nadchne nebo naopak nijak nepřekvapí, musíte už posoudit sami.

Režie: Alice Nellis

Hrají: Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Richard Genzer

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Komedie a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.