Babycall

Babycall je hororový snímek, který se sice do podvědomí diváků příliš hluboko nedostal, což je opravdu škoda. Strhující snímek, ve kterém hraje ústřední roli strach matky o dítě, rozhodně vytrhne ze židle každého z nás. Ve filmu se objevuje minimální množství postav, rozhodně byste je spočítali na obou dvou rukou, ale i přesto je film téměř dokonalý a přináší vám strach, obavy a emoce ve zcela jiném světle. Absence mnoha postav rozhodně nevadí, protože herecké výkony jsou natolik vynikající, že si ničeho prvotně ani nevšimnete.

Příběh vypráví o hlavní hrdince Anně a jejím synovi Andersovi, kterého málem zabil jeho vlastní otec, který je násilnický typ. Anna od manžela společně se synem uteče a trpí panickou hrůzou, že se mu něco stane nebo mu něco ublíží.

Do pokoje mu pořídí všem rodičům dobře známou chůvičku, díky které uslyší, co se v místnosti děje. Právě z babycallu se první noc začnou ozývat velmi podivné zvuky.

Film je zvláštní a od ostatních tuctových hororových snímků se liší zejména tím, že na konci úplně přesně nevíte, co si máte myslet. Co jsou jevy, které vidíte, zda jsou to duchové nebo jen výplody fantazie hlavní hrdinky.

Režie: Pål Sletaune

Hrají: Noomi Rapace, Kristoffer Joner, Vetle Qvenild Werring

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hororové snímky 2013 a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.