Výměna

Výměna je strhujícím historickým dramatem, jež byl natočen podle skutečné události. Režie se v tomto případě ujal Clint Eastwood, který je znám pro svou vášeň ke scénářům podle skutečných událostí. Výměna mapuje etapu života ženy, která by pro své dítě udělala cokoliv. V hlavní roli můžete vidět Angelinu Jolie, které role padla jako napsaná na míru. V tomto velmi působivém dramatu ale nebudou létat kulky ve westernových městech, jak byste to možná očekávali. Místo muže s pistolí zde uvidíte matku, která bojuje za svou pravdu a hlavně za záchranu svého ztraceného syna.

Christine je osamělá matka, která vychovává svého syna. Pracuje jako operátorka a je ve své profesi velice dobrá. Když odejde jednoho dne do práce, její syn se z ničeho nic ztratí.

Christine se obrátí na policii, která dokonce o půl roku později ztraceného syna vypátrá. Aby si vylepšila policie pověst, syna chce předat do rukou matky na slavnosti, tím si mimo jiné získá i značnou publicitu. Už při předání je jasné, že chlapec není syn, kterého Christine hledá. Začíná boj s policií, názor střídá názor a Christine hrozí, že se dostane do psychiatrické léčebny, i kdy má ve všem pravdu. Najde zastání alespoň u některých členů policie?

Režie: Clint Eastwood

Hrají: Angelina Jolie, John Malkovich, Colm Feore, Amy Ryan

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Historické filmy a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.