Až vyjde měsíc

Rádi odcházíte z kina v dobré náladě a příjemně pobaveni?

Až vyjde měsíc je v tomto případě nejlepším řešením, protože mimo příjemného snímku, ve kterém uvidíte i velmi známé hvězdy, jako je například Bruce Willis, budete mít i dobrý pocit, že jste své peníze nevyhodili, vy víte, kam. Na druhou stranu, pokud jste příznivce reálných snímků a rozhodně nestojíte o výmysly, které se vyrojily jen v hlavě scénáristy, pak do kina ani chodit nemusíte.

Příběh je o dvou dětech, které jsou na letním táboře a mezi ostatní děti rozhodně nezapadají. Společně se rozhodnou, že utečou do lesa, do svého vlastního světa, kde je nikdo nenajde.

A jak už tomu tak bývá, ihned se po dětech začíná zběsile pátrat. S postavami dvou dětí se velmi snadno ztotožníte. Probíhající rozhovory mezi nimi vám snadno napoví, jak se oba dva cítí mnohdy opuštěně a nenaplněně -- chlapec vyrůstá bez rodičů i sourozenců a dívka pochází z velmi početné rodiny, což jsou pocity, které během života padnou na každého z nás minimálně jednou dvakrát. Na druhou stranu se ponoříte do krásného dětství.

Režie: Wes Anderson

Hrají: Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray, Kara Hayward

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Filmy 2013 a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.