Nic nás nerozdělí

Na děsivou vlnu tsunami, která vzala životy a domovy obyvatelům Thajska v roce 2004 si pamatuje snad každý z nás. Bylo jen otázkou času, kdo se zaměří na tuto děsivou událost a bude mít dostatečný kapitál na to, aby natočil film podle skutečné události. A není to jen vlna tsunami, která byla skutečná. Příběh rodiny, o které film Nic nás nerozdělí, pojímá, rovněž není smyšlený.

Příběh, který se opravdu stal. Manželé Henry a Maria se společně se svými dětmi rozhodli, že Vánoce v roce 2004 stráví v nádherném Thajsku. Tropický ráj si společně užívají se vším všudy a dva dny po Štědrém dnu přichází ničivá katastrofa tsunami. Přežijí rodiče i děti. Tsunami je ale rozdělí, ale oni neztrácejí naději a vzájemně se hledají.

Lidská vytrvalost je ohromující a film mimo jiné poukazuje i na pomoc druhým, kteří rovněž byli zasaženi katastrofou. Film láká už jen díky hereckému obsazení. V hlavních rolích můžete vidět Naomi Watts v roli matky, která se nevzdává v hledání zbytku své rodiny a Ewana McGregora, který se octl v roli starostlivého otce.

Režie: Juan Antonio Bayona

Hrají: Naomi Watts, Ewan McGregor, Tom Holland, Marta Etura

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Filmové novinky a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.