Battle of the Year: The Dream Team

Na světě existuje velice uznávaná a prestižní soutěž Battle of the Year. Na ní se každoročně utkávají taneční skupiny v rámci breakdance. V USA ale už 15 let nikdo nevyhrál, a tak se jeden Los Angleský hip hopový magnát rozhodne, že sestaví dream team, který první místo Americe vyhraje. K tomu ale musí povolat člověka, který dokáže takovou skupinu osob vyškolit na maximum. Bývalý trenér breakdance Blake je k tomuto účelu jako stvořený.

Vezme si tedy 12 hochů pod svá křídla a na 3 měsíce jim udělá ze života trochu peklo. Každodenní trénink je součástí jejich dobré kondice, která se následně projeví při finálovém utkání. A tak tito hoši makají bez nároku na alkohol, sex, či přílišnou výživnou stravu. Do soutěže totiž zbývají pouze tři měsíce.

Výcvik se trochu podobá vězení, ale možná je to opravdu k něčemu dobré a nakonec to bude stát zato. Jak to hoši zvládnou a jestli se jim opravdu podaří získat titul mistrů světa, na touž si musíte přijít sami po shlédnutí tohoto novinkového snímku z roku 2013.

Režie: Benson Lee

 

Hrají:  Josh Holloway, Josh Peck, Chris Brown, Laz Alonso, Weronika Rosati, Giovanni V. Giusti

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Filmové novinky, Filmy 2013, Komedie a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.