Měsíční archív: Srpen 2013

Cizinec

Snímek Cizinec jsme mohli vidět v našich kinech v roce 2010. Příliš dobré hodnocení ani recenze sice neměl, ale milovníci Angeliny Jolie a Johnny Deppa si rozhodně přišli na své. Když k tomu přidáte ještě překrásné Benátky, které svým romantickým prostředím vykouzlí úsměv na ne jedné tváři, Cizinec se vám bezpochyby zalíbí.

Johnny Depp se vám ve filmu představí jako americký turista, ke kterému si ve vlaku přisedne okouzlující Angelina Jolie. Společně se ubytují v jednom hotelu a tráví spolu čas. Jak romanticky tento příběh působí. Za zády jsou ale sledováni a poklidná romantika se mění na zběsilou honičku, rvačku a mnozí aktéři dokonce nebudou daleko od smrti. Angelina (Elis) přitom má po celou dobu jen dostat policii na falešnou stopu, protože Johnny (Frank) rozhodně není ten koho police hledá. (Celý příspěvek…)

Vložil S hvězdným obsazením | Tagged , , , | Zanechat komentář

Výměna

Výměna je strhujícím historickým dramatem, jež byl natočen podle skutečné události. Režie se v tomto případě ujal Clint Eastwood, který je znám pro svou vášeň ke scénářům podle skutečných událostí. Výměna mapuje etapu života ženy, která by pro své dítě udělala cokoliv. V hlavní roli můžete vidět Angelinu Jolie, které role padla jako napsaná na míru. V tomto velmi působivém dramatu ale nebudou létat kulky ve westernových městech, jak byste to možná očekávali. Místo muže s pistolí zde uvidíte matku, která bojuje za svou pravdu a hlavně za záchranu svého ztraceného syna.

Christine je osamělá matka, která vychovává svého syna. Pracuje jako operátorka a je ve své profesi velice dobrá. Když odejde jednoho dne do práce, její syn se z ničeho nic ztratí. (Celý příspěvek…)

Vložil Historické filmy | Tagged , , , | Zanechat komentář

Vévodkyně

Vévodkyně je jeden z historických filmů, které si s chutí pustíte i několikrát. Příběh poukazuje na život Georgiany, která se provdá za vévodu z Devonshiru, jež jí je pouze manželem, ale nikoli životní láskou, kterou mimo jiné nikdy v životě doposud nepoznala. Georgiana je věrnou manželkou, která v tichosti snáší všechny manželovi zálety a dokonce i děti z minulých i aktuálních poměrů za doby manželství. Georgiana je proslulou milovnicí hazardu, velkou oblíbenkyní ve společnosti a jediné, co po ní vévoda chce je, aby mu přivedla na svět syna, což se pochopitelně nedaří.

Film je propleten zápletkami, které vás jen tak nenechají sedět. Dočkáte se podvodů a intrik ze strany manžela, ale i ze strany kamarádky, která se zaplete právě s vévodou. (Celý příspěvek…)

Vložil Historické filmy | Tagged , , , | Zanechat komentář

Ženy

Tato vtipná komedie, která rozhodně neurazí ani kdejakého muže, je založena čistě jen na ženách.

Ve filmu neuvidíte ani jednoho muže, i když se o nich mluví, a dokonce ani v režisérském křesle neseděl žádný muž. Mimo jiné ve snímku uvidíte hvězdné herečky, které staví na vynikajícím scénáři a ještě dokonalejším příběhem.

Film pojednává o několika kamarádkách, které jsou profesně velmi úspěšné a dokonce i jejich osobní životy běží přesně podle jejich představ. Až se jednoho dne Mary (Meg Ryan) dozví, že ji její manžel podvádí. Všechny kamarádky to už delší dobu vědí, ale prozatím si to nechávají pro sebe, aby kamarádku neranily. Ostrý humor nečekejte, dokonce ani žádné krvelačné bitky mezi ženami, které bojují o svého muže. (Celý příspěvek…)

Vložil Komedie | Tagged , , | Zanechat komentář

Až tak moc tě nežere

Že jste ještě neviděli snímek Až tak moc tě nežere? Pokud ne, pak je ta správná chvíle, abyste to napravili. Ať už jste muž nebo žena, rozhodně vás během prvních minut upoutá. Ačkoliv by se film mohl zdát na první pohled trošku trapný a neustálé řešení mezilidských vztahů by vám mohlo začít jít na nervy, počkejte si. Trapné to není a právě ony vztahy budou nakonec tím nejlepším. Mimo jiné právě vztahy a vše, co k nim patří jsou nezbytnou součástí životů nás všech.

Jde o skupinu mladých lidí. Prakticky všichni mají perspektivní zaměstnání, někteří si dokonce i myslí, že mají perfektní životy nebo si na to jen hrají. Někteří z nich je vzájemně znají, někteří jsou přátelé na celý život nebo kolegové. Mezi nimi je i jedno manželství a jeden pár. (Celý příspěvek…)

Vložil Romantické/Drama | Tagged , , , | Zanechat komentář